За програмою GoCamp в рамках Міжнародного проекту, до пришкільного мовного оздоровчого табору « Сонечко», прибули волонтери з Великої Британії Софі Ешбіта, ЙелмерПостма з Нідерландів.

Учні школи радо їх зустрічали, провели з ними ранкову зарядку, показали свої проекти про Україну, театралізовану казку «Рукавичка», відеофільм про Чугуїв. За розмовою відбулося жваве знайомство, проведені вікторини. Програма перебування у таборі передбачає бути насиченою:спілкування англійською з носіями мови;ігри, розваги, веселощі;екскурсії по місту Чугуєву, Харкову;обмін місцевими звичаями та традиціями, а також проектна діяльність по створенню мобільних додатків від компанії Київстар зробить цікавим та змістовним дозвілля школярів.

Метою перебування волонтерів у школі є подоланням мовного бар’єру та покращення мовних компетенцій учнів.

Попереду – ще більше можливостей для комунікації із волонтерами через участь у захоплюючих завданнях і заходах мовного табору. Тож активного усім дозвілля і пізнавального спілкування!

/Files/images/GoCamp/1_day_with_v/IMG_8165.JPG /Files/images/GoCamp/1_day_with_v/IMG_8187.JPG /Files/images/GoCamp/1_day_with_v/IMG_8198.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.